Наші психологи:

Досвідчені та кваліфіковані психологи Реабілітаційного центру “Step by step разом з алко- та наркозалежними працюють над їхнім лікуванням, адаптацією та відновленням особистості. Лікування алкоголізму, наркозалежності та ігроманії здійснюють фахівці, які постійно підвищують свій професійний рівень:

 

 

АРШУЛІК ІННА

Базову психологічну освіту здобула у Львівському національному університеті ім. І.Франка впродовж 2009-2013рр., у 2014 – ступінь магістра.Із 2014 року беру участь у проекті «Трускавецька школа психотерапії» за напрямком Гештальт-терапія.Навчання в Українському психотерапевтичному університеті з 2015 року.Участь у тематичних освітніх проектах:«Сексуальність у Гештальт-терапії», «Робота з тілесністю в гештальті»,«Робота із травмою в гештальті». Київ.«Психотерапевтичний ресурс дитячо-батьківських стосунків у Гештальт-терапії»,«Гештальт-терапія психосоматичних проблем».Із 2015 року працюю в індивідуальній консультації із людьми, які перенесли ампутації кінцівок, та залежними.

ОЛЬГА НІЖАЛОВСЬКА

Практикуючий психолог. Базову психологічну освіту здобула у Львівському національному університеті ім. І.Франка (2013-2017рр. Кваліфікація – спеціаліст).  Продовжує навчання в напрямку позитивної психотерапії. Проводить індивідуальні консультації та групові заняття. Перша освіта – журналістика. Заміжня, виховує 3 дітей.

ПАВЛУСІВ ТЕТЯНА

Лікар-психіатр-нарколог, член Української спілки психотерапевтів

Здобувач кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО, пишу дисертаційне дослідження по темі: “Особливості формування алкогольної залежності у хворих коморбідних з психічними розладами, клініко-терапевтичні аспекти”
Закінчила Трускавецьку школу психотерапії за напрямком гештальт-терапії, навчання по арт-терапії при асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області. У процесі підтвердження кваліфікації психотерапевта відповідно до вимог Європейської асоціації.

Успішно завершила курс семінарів “Геть від алкогольної залежності”
Сфера професійних інтересів охоплює питання психологічної терапії та роботи:

– з залежними та їх родичами;
– з психічними розладами;
– людьми у важких життєвих ситуаціях;
– проблемами у стосунках;
– робота з внутрішніми конфліктами;
– особистісний ріст.

Юзвенко Наталя

– Психолог;
– ведуча транформаційних ігор;
– спеціаліст з проективних методик та МАК;
– робота з залежністю (психоактивні речовини, стосунки, анорексія);
– робота з батьківсько-дитячими стосунками;
– проведення індивідуального психологічного консультування та групової психотерапії;
– в процесі здобуття кваліфікації психотерапевта за напрямком гештальт терапія та сексотерапевта;
– дійсний член УСП.

Фіялка Надя

Психолог, працює з залежними,сімейними парами , дітьми спеціаліст в індивідуальній та груповій психотерапії, спеціаліст з проективних методик та МАК, пісочної терапії, арт-терапії, у процесі здобуття кваліфікації психотерапевта по методу кататимно- імагітативна терапія( символдрама).

Гриців Катерина

Навчаюсь у Буковинському проекті групової психотерапії за напрямком системно-сімейна терапія, пройшла індивідуальну терапію. Постійно вдосконалюю свої знання на різноманітних семінарах та майстер-класах. Працюю в реабілітаційному центрі Крок за кроком, відвідую супервізії та інтервізії з іншими психологами.

Богатирьова Світлана

Практикуючий психолог. Другу базову освіту здобуваю в Міжрегіональній Академії Управління Персоналом в якості психолога. Перша економічна. Зараз в процесі написання диплому. Сертифікований психолог -консультант у методі Позитивної психотерапії (Вісбаден, Німеччина).Є сертифікат у роботі зі страхами, тривожними станами. На даний момент в процесі навчання Сімейної позитивної психотерапії та курсу Пропедевтики.

Сфера професійних інтересів охоплює питання психологічної роботи:

– з залежними та їх родичами;
– з депресіями, страхами;
– людьми у важких життєвих ситуаціях;
– проблемами у стосунках;
– проблемами і сімейними конфліктами;
– робота з самооцінкою, невпевненістю в собі;
Проводжу індивідуальні консультації, групові заняття та тренінги.

 

Ці люди вимогливі до себе, критично ставляться до власних вчинків, до поведінки реабілітантів і відверто про це говорять, користуються повагою серед реабілітантів та працівників центру.