Наші психологи:

Досвідчені та кваліфіковані психологи Реабілітаційного центру “Step by step разом з алко- та наркозалежними працюють над їхнім лікуванням, адаптацією та відновленням особистості. Лікування алкоголізму, наркозалежності та ігроманії здійснюють фахівці, які постійно підвищують свій професійний рівень:

 

 

 

ДІДКОВСЬКА ЛАРИСА

Кандидат психологічних наук. Доцент Львівського національного університету імені Івана Франка. Навчаючий тренер та супервізор Украінськоі Спілки Психотерапевтів (УСП). Голова секціі Гештальт-терапіі Украінськоі Спілки Психотерапевтів (УСП). Президент Украінськоі Асоціпціі Гештальт-терапіі. (УАГТ). Член Європейськоі Асоціаціі Психотерапіі (EAР). Відень. Австрія. 33 роки професійного досвіду.

ЄФІМОВА СВІТЛАНА

психотерапевт, фахівець в області індивідуальної та групової психотерапії, супервізор за напрямком Гештальт-терапії

СВІТЛАНА ШУМИЛО

Практикуючий психолог. Навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю “психологія” та в Українському психотерапевтичному університеті за спеціальністю “Гештальт-терапія”
Учасниця Буковинського проекту групової психотерапії (власний досвід) та навчального проекту: Пропедевтика психічних захворювань.
Член Української спілки психотерапевтів під супервізією Європейської асоціації психотерапевтів.
Працює з психосоматикою в гештальт-терапії. Проводить індивідуальне психологічне консультування та веде великі психокорекційні групи.

МУРАВЕЛЬ ТЕТЯНА

Практикуючий гештальт-терапевт,  завершила навчання  у Трускавецькій  міжнародній психотерапевтичній школі,  продовжує  навчання в Українському психотерапевтичному університеті. Член  Української спілки психотерапевтів.  Перша освіта – журналістика. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету ім.Івана Франка.  Працювала редактором на радіо, ведучою телевізійних новин  «Наш репортер». Нині – випусковий редактор  на  телеканалі новин 24.

ПАВЛУСІВ ТЕТЯНА

Лікар-психіатр-нарколог

Здобувач кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО

Гештальт- терапевт, член Української спілки психотерапевтів. Фахівець у роботі із залежними та співзалежними людьми.

АРШУЛІК ІННА

Базову психологічну освіту здобула у Львівському національному університеті ім. І.Франка впродовж 2009-2013рр., у 2014 – ступінь магістра.Із 2014 року беру участь у проекті «Трускавецька школа психотерапії» за напрямком Гештальт-терапія.Навчання в Українському психотерапевтичному університеті з 2015 року.Участь у тематичних освітніх проектах:«Сексуальність у Гештальт-терапії», «Робота з тілесністю в гештальті»,«Робота із травмою в гештальті». Київ.«Психотерапевтичний ресурс дитячо-батьківських стосунків у Гештальт-терапії»,«Гештальт-терапія психосоматичних проблем».Із 2015 року працюю в індивідуальній консультації із людьми, які перенесли ампутації кінцівок, та залежними.

РАДЧЕНКО АННА

Практикуючий психолог, пройшла програму реабілітації і курс психотерапії, практикує групові та індивідуальні терапії. В роботі опирається на власний досвід одужання і тривалий термін тверезості.

ОЛЬГА НІЖАЛОВСЬКА

Практикуючий психолог. Базову психологічну освіту здобула у Львівському національному університеті ім. І.Франка (2013-2017рр. Кваліфікація – спеціаліст).  Продовжує навчання в напрямку позитивної психотерапії. Проводить індивідуальні консультації та групові заняття. Перша освіта – журналістика. Заміжня, виховує 3 дітей.

 

Ці люди вимогливі до себе, критично ставляться до власних вчинків, до поведінки реабілітантів і відверто про це говорять, користуються повагою серед реабілітантів та працівників центру.