Наші консультанти:


Працівники Реабілітаційного центру “Step by step, які побороли залежність та ведуть тверезий спосіб життя. Ми постійно вдосконалюємося, працюємо над власним ростом та особистим досвідом ділимось з іншими.

Ми допоможемо, ми знаємо як !

Заставний Максим Олегович (директор)

Я тверезий довгих і щасливих 6 років. За цей час я створив сім’ю, в мене народився прекрасний син, маю тверезих та відданих друзів і що дуже важливо, знайшов своє покликання в житті- допомагати залежним людям радіти кожному тверезому дню. Готовий допомогти і Вам!

Метницька Олена Миколаївна

Я- консультант в терапії залежності поведінки. За свої чесно вибороні роки тверезості я зрозуміла, що найголовніше для залежної людини- терапевтичне середовище, в якому можливо відкритись і пропрацювати свої хворобливі моменти життя, які походять з дитинства.

Солдатюк Віталій Олегович

Cтарший консультант, керівник проекту “Опора-це життя”
Віталік: Я поважаю реабілітаційний процес, вважаю роботу тут найбільш потужною опорою для чистого життя. Моє життя повністю змінилось: маю прекрасні відносини з моїми рідними, здобув справжніх друзів. А головне, я вірю! Я вірю в себе! Вірю, що і у вас вийде!

Анісько Іван Анатолійович

Cтарший зміни, консультант з хімічної залежності, ведучий групи терапевтичного напрямку “Аналіз вживання і формування особистості” з алкозалежними. Робота в реабілітаційному центрі дає мені купу можливостей для мого розвитку, а розвиток дає мені можливість відчувати себе вільною людиною.
Я- щасливий!

Дзюба Юрій Леонідович

Cтарший зміни, консультант з хімічної залежності, ведучий групи “Аналіз вживання і формування особистості” для наркозалежних.
Починаючи свій шлях виздоровлення, я не міг собі уявити, що мене чекає в кінці. Скажу, що це було непросто. Сьогодні в мене все по-іншому: я несу відповідальність за своє життя, за свою сім’ю, займаюсь улюбленою справою, завдяки якій маю стабільну підтримку!