Наші консультанти:


Працівники Реабілітаційного центру “Step by step, які побороли залежність та ведуть тверезий спосіб життя. Ми постійно вдосконалюємося, працюємо над власним ростом та особистим досвідом ділимось з іншими.

Ми допоможемо, ми знаємо як !

Заставний Максим Олегович (директор)

Я тверезий довгих і щасливих 6 років. За цей час я створив сім’ю, в мене народився прекрасний син, маю тверезих та відданих друзів і що дуже важливо, знайшов своє покликання в житті- допомагати залежним людям радіти кожному тверезому дню. Готовий допомогти і Вам!

Метницька Олена Миколаївна

Я- консультант в терапії залежності поведінки. За свої чесно вибороні роки тверезості я зрозуміла, що найголовніше для залежної людини- терапевтичне середовище, в якому можливо відкритись і пропрацювати свої хворобливі моменти життя, які походять з дитинства.

Радченко Олександр Дмитрович

Веду тверезий спосіб життя. Допомагаю іншим залежним своїм прикладом та досвідом. Створив свою власну сім’ю, у мене народилась донька, яку я дуже сильно люблю. Я пищаюсь своїми досягненнями.

Павлюк Юрій Ярославович

Я залежний від ПАР. Кардинально змінюю своє життя, тобто живу тверезо. Допомагаю іншим залежним, таким як я- ділюся своїм досвідом- тим ,що мені помагає. Я відповідальний, впевнений у собі та своїх вчинках. Іду до цілі, яку собі поставив- жити тверезо. Тверезе життя- прекрасне!

Мельник Андрій Васильович

Мені 35 років. Більшу частину свого свідомого життя я вживав тяжкі наркотики. Остання реабілітація- це була остання надія моєї матері. Тривалий час я не вживаю нічого, вчуся жити по-новому, допомагаю таким залежним як я сам, ділюся своїм досвідом та знаннями. Добра і щастя Вам!